Walne zebranie sprawozdawcze w tym roku odbędzie się 30 kwietnia w Centrum Demonstracyjnym Odnawialnych Źródeł Energii Bydgoszcz przy Zespole Szkół Mechanicznych nr 2, ulica Słoneczna 19. Pierwszy termin – godzina 16.00, drugi termin – godzina 16.30. Możliwość parkowania za budynkiem szkoły. Wnioskowaliśmy do Okręgu w Bydgoszczy o przeprowadzenie zebrania po zakończeniu naszej inwestycji, tak by móc całościowo przedstawić rozliczenie budowy, niestety, ale zgody nie otrzymaliśmy. Przedstawimy zatem stan prac na dzień spotkania. Będzie ono również okazją do omówienia najistotniejszych elementów trwającej cały czas budowy. Zapraszamy na spotkanie. Zarząd ROD Camping
Archiwum autora: Jacek Głazik
Życzenia Świąteczne
Kontenery na ROD
Złożyliśmy deklarację do Urzędu Miasta dotyczącą odpadów. Od 1 kwietnia postawione zostały kontenery na terenie parkingu. Teren ten jest terenem budowy na którym Wykonawca zgromadził materiały i sprzęt budowlany. Dlatego też prosimy wynosząc odpady o zachowanie szczególnej ostrożności. Zarząd ROD Camping
Kupony dla ROD „Camping” od Castoramy!
Miło nam zakomunikować, że kolejny start sezonu ogrodowego rozpoczynamy z partnerem handlowym Castorama, który przygotował dla nas vouchery. Mamy dla Państwa do rozdania kupony na 3- krotne zakupy z 10% bonusem i jeden transport z 50% zniżką! Tym razem Castorama do kuponu dołączyła jeszcze kolejną zniżkę – możliwość wypożyczenia sprzętu castorent z 20% bonusem! Zasada to 1 działka = 1 kupon. Do odbioru kupony będą już w najbliższą sobotę od 11.00- 13.00 u Prezesa lub po kontakcie sms-owym lub telefonicznym w kolejne weekendy. Kupony do wykorzystania do 31 sierpnia 2026r. To miła niespodzianka w kontekście zbliżającego się sezonu działkowego. Dziękujemy Castorama! Zarząd ROD Camping
Pytania i odpowiedzi w związku z inwestycją.
Budowa naszej sieci wodno-kanalizacyjnej trwa. W związku z nią chcielibyśmy przekazać Państwu, iż: 1) Wykonawca zgodnie z podpisaną i obowiązującą umową przywróci teren do stanu pierwotnego naprawiając uszkodzone m.in. płoty, bramki 2) Już niebawem będziemy chcieli ponownie spotkać się na działkach celem sprawdzenia poprawności działania sieci elektrycznej, terminy spotkań prześlemy sms-em 3) Co do kwestii wody na terenie ogrodu planujemy po przeprowadzonych testach szczelności zapewnić ją na wykonanych alejkach, o terminie poinformujemy 4) W związku z coraz większą obecnością działkowców na ogrodzie prześlemy mapę z zaznaczonymi alejkami dając możliwość wejścia i obszary na których ze wzglądu na prowadzone prace obowiązywać będzie zakaz wstępu 5) W związku z pytaniami dotyczącymi rozliczania wody i ścieków po zakończonych pracach inwestycyjnych- temat ten będzie przedmiotem dyskusji i ustaleń na najbliższym Walnym zebraniu, Zarząd przedłoży propozycję do analizy. Zarząd ROD Camping

