Trwa praca przy budowie sieci wodno-sanitarnej na naszym terenie. Jak widać na zamieszczonych zdjęciach łatwa do realizacji budowa to nie jest, a to ze względu na nasze bardzo wąskie alejki, głęboki blisko trzymetrowy wykop, teren gliniasty z występującymi dużymi kamieniami. Aktualnie położone zostały rury na odcinku od budynku hydrofornia, działka nr 4 i częściowo alejka Cisowa wraz z podłączeniem studni Nr 1. Odbywają się systematyczne spotkania robocze z udziałem Zarządu, Wykonawcy, Kierownika budowy i Inspektora Nadzoru, na którym omawiane są wszystkie istotne elementy prowadzonej budowy, w tym także konieczność przyspieszenia prac. Kolejne spotkanie- 17 października. Prace budowlane odbywają się pod okiem powołanego przez Zarząd Inspektora Nadzoru. ⇒ ZOBACZ FOTO
