Już w najbliższą sobotę Morsy Janowskie rozpoczną sezon zimowy w Gąsawie. Impreza pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Gąsawa. Start godzina 15.00. W programie jak zwykle atrakcje- poczęstunek, kąpiel „pierwszaków”, pokaz ratownictwa Pałuckiego WOPR i disco muzyka. A w najbliższą niedzielę udajemy się do Piecek aby tamtejszymi morsami rozpocząć kąpielowy sezon. Wszystkich zainteresowanych i chętnych serdecznie zapraszamy.